Kurumsal

Kurumsal


 • HakkımızdaNena Yapı Sanayi İnşaat Emlak Ticaret Ltd. Şti 2010 Yılında Manavgat’ta kurulmuş olup inşaat sektöründe Proje, Mühendislik ve Taahhüt hizmetleri vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren sağlam güvenilir adımlarla yoluna devam etmekte ola firmamız Manavgat’ta birçok seçkin projenin içerisinde yer almıştır.
 • Çevre Politikamız
  Nena Yapı  iyi dostluk ilişkilerinde, faaliyetlerinin çevresel etkilerinin sürekli değerlendirilmesinde, malzeme ve diğer konularda güvence sağlamayı taahhüt etmektedir. Nena Yapı olarak Biz çevreye (dolaylı ve dolaysız olarak) olumsuz etkisi muhtemelen daha az olan sistem ve malzemeleri istihdam etmekteyiz. Biz zararlı ürünleri faydalı ürünler ile ikame ederek çevresel stratejileri garanti ediyoruz. Tüm projelerimiz ekonomik gelişmeler doğrultusunda çevreyi korumaya dair yayınlanmış kanun hükümlerine uygundur.
  Her çalışanımız çevreyi koruma ve daha da yaşanılır hale getirme konusunda kendini sorumlu hissetmektedir. Yönetim politikalarımız çalışanlarımızı, alt yüklenmelerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda ve olası çevre kirliliği tehlikelerine karşı gereken hassasiyeti göstermeye özendirecek şekilde düzenlenmiştir.

  VİZYONUMUZ

  İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren Nena Yapı, kurulduğu yıldan beri üstlenmiş olduğu birçok teknik danışmanlık, uygulama ve taahhüt işlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Sahip olduğu iş tecrübesiyle, geniş makine parkı, mesleki eğitime sahip ekibi, gelişen teknolojiye hakim uzman kadrosu ve deneyimleriyle, gerek bakım ve uygulama gerek izolasyon ve taahhüt işlerindeki başarılarıyla güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

   

  MİSYONUMUZ

  Nena Yapı, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.

  İş Sağlığı ve Güvenlik
  Nena Yapı`nın yönetim kadrosu, şirket yönetimi altındaki kendi çalışanlarının ve şantiyede çalışan diğer tüm kadrosunun sağlıklı, güvenli ve zarar görmeden çalışabilmelerinin garanti altına alınmasına büyük ölçüde öncelik tanır. Bu politikanın amacı; yaralanmaları, diğer gereksiz kayıpları, mesuliyeti azaltmak ve çevreyi korumaktır. Bu politika üç sütunun uygulanması üzerine kurulmuştur.
       1. Kazaları ve riskleri belirlemek ve kontrol etmek için iyi eğitilmiş güvenli personel ile titiz bir iş süreci kullanma
       2. Sağlık ve güvenliğin sürekliliğini garanti altına alan idari sorumluluklar zincirinin şirketin iş prensipleri ve yönetiminin ana değerleri olarak kalması.
       3. Tüm projelerimizde çalışanlarımızın güvenlik ve sağlık prosedürlerine riayet etmelerini taahhüt edebilmemize olanak veren çift yönlü iletişim ağı.
  Kalite Politikamız
   İşveren isteklerini yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak,

  İşveren ve taşeron ile iletişim kanallarını tarif ederek bu iletişimin hatasız kurulmasını sağlamak,

  Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek,

  Şantiye süreçlerinde zayiatları optimum seviyede tutarak verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek,

  Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerini kullanmak, bu amaçla gerekli araştırma ve yatırımdan kaçınmamak,

  Çalışılan ülkenin yasal düzenlemelerine ve zorunlu standartlarına uymak,

  Personelin NENA YAPI çalışanı olmaktan dolayı kendisini mutlu hissetmesini ve gurur duymasını sağlamak,

  İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek,

  Taşeronları geliştirmek amacıyla yönlendirici olunurken kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre koruma kriterlerinden taviz vermeyecek şekilde kontrol ve takip sistemlerini kurmak ve uygulamak,

  Atılan her adımda ve alınan tüm kararlarda NENA YAPI  personeli olmanın yüklediği sorumluluk bilinci ile hareket edilerek elde edilen başarılar ile uzun yıllarda kazanılan SAYGINLIĞIN zedelenmeden artmasına katkı sağlamak.